Статті

Інструкція для користувачів

Шановні колеги. Матеріали, розміщені на сервері, збережені у різних форматах! З цієї статті Ви дізнаєтесь, як зберегти та відкрити файли різних форматів та яке програмне забезпечення для цього потрібне.

Велика кількість матеріалів на сервері управління освіти розміщена у форматі портативних документів *.pdf. Для їх перегляду  потрібно, щоб був встановлений Adobe Flash Player для браузерів (Firefox, Safari, Opera), якщо Ви використовуєте Google Chrome даний плеєр вже встановлений у сам браузер.

Для збереження файлу *.pdf на власний ПК натисніть піктограму на панелі у верхній області відкритої сторінки документу , а для друку документу - .

Відоме розширення документу текстового редактора Microsoft Word *.doc та *.docx.

Пропонуємо Вам завантажити та встановити для перегляду документів з розширеннями *.doc та *.docx безкоштовну програму Microsoft Office Word Viewer. Встановивши дане програмне забезпечення, Ви зможете відкрити та переглянути збережений документ, проте не відредагуєте файл. Внесення змін у документ за допомогою цієї програми обмежене.

Для відкриття електронних таблиць з розширеннями *.xls, *.xlsx  використовуйте програму - Microsoft Office Excel Viewer. Для презентацій (*.ppt, *.pptx) - Microsoft Office PowerPoint Viewer.

Найкращий спосіб - встановлення платного програмного забезпечення  MicrosoftOffice.

Альтернативний спосіб - встановити безкоштовний офісний пакет програм LibreOffice або OpenOffice.org.

 

 

Новини освіти - м. Рівного